תוכנות לעסקים

PODIO היא פלטפורמת מחשוב לעסקים בענן, המאפשרת לכל עסק להקים מערכת מידע ל: ניהול קשרי לקוחות (CRM ), ניהול השיווק והמכירות, ניהול פרויקטים, לניהול משאבי אנוש ועוד. בצורה פשוטה ובחינם! דליה בן-דוד ייעוץ חכם תלווה ותדריך בהקמה, ויישום מהיר של הפלטפורמה.

לפרטים נוספים לחצו כאן

חבילת יישומי המשרד המקיפה של גוגל מאפשרת לך לנהל את תשתיות המידע והיישומים של העסק. דליה בן-דוד ייעוץ חכם תנחה אותך בעל העסק בפתיחת חשבון גוגל, בניית פרופיל עסקי מדויק, בחירת היישומים וניצול היתרונות הניהוליים והשיווקים של כלי גוגל לניהול העסק.

לפרטים נוספים לחצו כאן

תכנון וניהול תזרים המזומנים הוא מרכז השליטה והבקרה של כל עסק. דליה בן-דוד ייעוץ חכם תבנה איתך בעל העסק את התכנון ומרכיבי ההוצאות הקבועות, המשתנות, המתוכננות והלא צפויות כתשתית לניהול תזרים המזומנים ברמה חודשית / רבעונית ושנתית, באמצעות תוכנה פשוטה, קלה לתפעול וחינמית.

לפרטים נוספים לחצו כאן

מדריכים אינטרנטיים

מתלבט האם לאפשר ללקוחות לשלם בכרטיס אשראי ? כיצד לבצע סליקה באינטרנט ? המדריך המלא לסליקה באינטרנט ובבית העסק שנכתב על ידי דליה בן-דוד ייעוץ חכם, מסביר בפשטות את עקרונות ואפשרויות הסליקה לעסק קטן ובינוני, עלויות קבועות ומשתנות שצריך להכיר ולחשב מראש.

לפרטים נוספים לחצו כאן

בתכנון

סדנאות והרצאות

ללמוד לשווק את העסק שלך באימייל, באמצעות מערכת דיוור אלקטרוני V.I.Plus בעברית ובחינם. דליה בן-דוד ייעוץ חכם תלמד אותך בסדנא מעשית צעד אחר צעד כיצד להשתמש במערכת V.I.Plus בפשטות ובקלות, להפוך את השיווק באימייל לסוכן מכירות יעיל ומהימן, ולבנות קהילת מנויים נאמנה כמועדון לקוחות המתעדכן במידע, מוצרים, הטבות ומבצעים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

השיווק באינטרנט שינה את כללי המשחק העסקיים. מדובר בגישה שיווקית חדשה, כלים, ושיטות מדידה שלא הכרתם. ההרצאה בנושא שיווק באינטרנט בהנחיה של דליה בן-דוד ייעוץ חכם מיועדת לעסקים מתחילים, וותיקים ויזמים המבקשים להכיר וללמוד את חוקי השיווק באינטרנט.

לפרטים נוספים לחצו כאן

בתכנון

למעלה דילוג לתוכן