פניתי אל דליה בן-דוד מתוך רצון לקבל תמיכה והכוונה בדרך להגדלת היקף הלקוחות והפרויקטים . דליה ביצעה קריאה מדויקת של מצב העסק. הליווי היה ממוקד וענייני ובוצע בהרבה רגישות. התהליך שדליה הובילה הביא אצלי לשינוי מהותי ועמוק ביחסי לנושא השיווק. דליה הפגינה הבנה של התהליכים בשוק ,חשיבה יצירתית, בעקבות הליווי ובעזרתו התחלנו ליישם את הדברים. כושר האבחנה והניתוח שלה, הידע והכישורים בתחום השיווק והניהול, ויחסי האנוש שלה כמלווה וכיועץ יועילו רבות למי מי שייעזר בשירותיה.
עופר דבירסמנכ"ל כרכום מ.א.מ
ברצוני להביע תודה לדליה בן-דוד עבור ייעוץ בבחירת מערכת CRM לאיתן תיירות. דליה עבדה באופן מקצועי,ירדה לפרטים קטנים על מנת להתאים עבורנו את המערכת הטובה והיעילה ביותר לצרכינו . בזכות העבודה המקצועית של דליה חסכנו זמן וכסף, וייעלנו את המערכת בצמצום עלויות והגדלת הכנסות. דליה נתנה מעל ומעבר למצופה והרעיפה תחושה שהיא שותפה לעשייה וחלק מהחברה .
אלון מורשתמנכ"ל ובעלים איתן תיירות
תהליך הייעוץ העסקי עם דליה בן-דוד הביא לשיפור משמעותי ביציבות העסק וצמיחתו, מבחינת ניהול תזרים מזומנים והיציבות הפיננסית של העסק, גיוס לקוחות חדשים, שיתופי פעולה ופעילות שיווקית, שהביאו להגדלת הכנסות וצמיחה.
שי דדון מדרמאמן כושר וריצה
דליה מונתה כמנטור שלי למיזם e-mymuseum. לא יכולתי לדמיין מנחה טובה ממנה. היה ממש תענוג לעבוד עם דליה. היא אנושית, מתייחסת, מגיבה וחמה ללקוח איתו היא עובדת. ברצוני להמליץ מקרב לב על דליה בן דוד כמנחה וכמובילה תהליך שינוי במיזם. אנושיותה מחד ומקצועיותה מאידך נותנים אפשרות ליצירת שינוי של ממש.
דר' עופרה קינן ז"ל, מנכ"לE-MYMUSEUM
דליה פתחה בפני עולם אינטרנטי שהיא מאוד מקצועית בו. דליה נהירה מאוד וממוקדת מטרה,מובנית מאוד. אישה תקשורתית מאוד במובן הטוב של המילה, מייצרת מפגשים נעימים מבחינה אישית ומקצועית, עם זאת לא מוותרת ודורשת קשב וקצב מלא. אמליץ בחום על דליה לקולגות שלי כיועצת עסקית.
נטע דנציג אימון ביצירה
דליה בן-דוד נתנה לעסק שלי ייעוץ והדרכה בשיווק ופרסום באינטרנט. הייעוץ היה ממוקד וענייני ובוצע בהרבה רגישות. כושר האבחנה והניתוח של דליה, הידע והכישורים בתחום השיווק והפרסום באינטרנט, בשילוב יחסי האנוש שלה כמלווה עסקית ומדריכה תרמו לי רבות בהבנה וביישום .
יוסי מזרחימנכ"ל ובעלים חמישה כוכבים

Dalia, I want to thank you for the great work you did with us at ROI Community on a CRM needs assessment. My Conclusion in the end of the CRM needs assessment Process was to implement the CRM solution to serve as backbone for tracking and managing our members & ROI main community Activities worldwide. We have a fantastic CRM solution working for us right now. We have it implemented across the entire Schusterman Foundation. we did it and we continue to constantly improve it. THANK YOU!!!

Justin Korda - Executive Director - ROI Community
דליה יקרה, אני רוצה להודות לך על השירות המקצועי שקיבלתי ממך, על הנכונות לעזור בכל דרך אפשרית ועל הרצון הגדול שיש בך לכך שאני אצליח. עברתי אצלך תהליך שפתח אותי לאופקים חדשים אודות למידה על שיווק באינטרנט וכל מה שמשתמע מכך.
נועה זהביאימון בתהליכי קבלת החלטות ויצירת תוצאות
דליה בן-דוד, יועצת עסקית יסודית, חושבת מחוץ לקופסא, מקצועית בכל הקשור לניתוח תהליכים ומציאת פתרונות מחשוב ישימים . אפשרה לי לעבור מניהול העסק בצורה ידנית,לניהול יעיל וממוחשב . אפשרה לי ליצור קשר עם לקוחותיי לשם הגדלת התפוקות.
ליאור סאקומסקי – מנכ"ל ובעליםחינוך ללימודי ליקויי למידה בשיטת שלום בן-דור
דליה בן-דוד סייעה לי בשיפור ניהול העסק באמצעות ניתוח דרישות, אפיון וכתיבת תהליכים עסקיים, ובחירת מערכת CRM.
יניב אשכנזי,מנכ"ל ובעליםwww.099web.co.il
החלטתי שהגיע הזמן לבנות אתר לעסק שלי . לשמחתי נפגשתי עם דליה בן-דוד העוסקת בייעוץ והכוונה לעסקים בתחומי המחשוב ושיווק באינטרנט. יצאתי מבסוטה אש! למדתי המון, ערכתי סיעור מוחות עם אשת מקצוע איכותית ביותר וכמו שאני אוהבת- זה עזר לי להגיע מוכנה, כמו שלא יכולתי להגיע ללא הפגישה איתה, למסמך אפיון לאתר שלי כדי לקצר תהליכים ולקבל את המקסימום.
שחף ויינר איתן מנכ"ל ובעלים מצפנים – הזירה להתפתחות ותוצאות בעסקים
פניתי לדליה לצורך שיקום מערך הדיוור לרשימת התפוצה שלי , הקמת דף נחיתה ורה ארגון של המסרים באמצעות מערכת שיווק באימייל VIPLUS. קיבלתי עבודה מקצועית ביותר, דקדקנות וירידה לפרטים הקטנים,והכל במהירות שיא. לאורך כל הדרך דליה דאגה לברר איתי את הצרכים המדויקים ולא נרגעה עד שוידאה שאני מרוצה מכל הכיוונים. תודה דליה על עבודה סופר מקצועית
רו'ח אורית ששון ייעוץ עסקי לניהול אפקטיבי
דליה ,הגעתי אלייך כדי ללמוד ולקבל כלים טכנולוגיים שייסעו לעבודתי השוטפת ברשת האינטרנט בכלל ובFacebook בפרט, וקיבלתי הרבה-הרבה יותר מזה. עומק ידיעותייך, מקצועיותך, הגינותך, סקרנותך ורוח ההתלהבות שבך הצליחו לסחוף אותי ולמנף את העסק שלי למקום הרבה יותר גבוה. תודה רבה על הכל.
סמדר טרקל כהן מנכ"ל ובעלים מדיה מדיק
הצלחת השבוע שלי - סדנת "אמהות מבשלות בריא", שהעברתי אתמול. הסדנא היתה מוצלחת גם בשביל הנשים שהגיעו, והיו להן פריצות דרך בחשיבה על תזונה נכונה, וגם בשבילי - שנהניתי וקיבלתי משובים מצויינים, שמהם אני תמיד לומדת. מבקשת לפרגן לדליה בן-דוד שמייעצת לי בנושא שיווק באינטרנט, והיא הרוח מתחת לכנפיים שלי. דליה לא רק סופר-מקצועית בתחומה, אלא גם שמחה לחלוק את הידע הנרחב שלה בנדיבות, וזה ממלא באנרגיה חיובית ודוחף קדימה
יעל ענבר מאמנת להרזיה ותזונה נכונה
הגעתי אלייך עם המון מוטיבציה ומעט ידע בנושאי שיווק, לאחר תהליך ייעוץ שיווקי של כ 3 חודשים : בשיווק באינטרנט, נושא בו את אלופה, נתת לי כלים מקצועיים על מנת להנכיח את עצמי ברשת ולבנות מיתוג של אשת מקצוע רצינית ומקצועית. נתת לי את החכה ולא את הדגים ולימדת אותי כלים בסיסיים לא בחלת להשתמש בקשרייך המקצועיים והאישיים על מנת לקדם אותי וחיפשת כל הזמן נקודות השקה ביני לבין מכרייך ליצירת שיתופי פעולה.בזכותך, היום יש לי את הידע והכלים לשווק את עצמי באינטרנט ולהמשיך בתהליך שזרעת את פירותיו. זאת עשית בנעימות ואמונה גדולה בחשיבות הנושא בו אני עוסקת, נהגת בפתיחות גדולה לדעותיי וניסיוני והתאמת דרכי ואופי השיווק לאמונותיי ואופיי. בזכות תכונותייך אלו,מאוד חיזקת אותי בתהליך שיווקי. תודה מכל הלב,
דפי קורן תמיכה נפשית למטופלי פוריות
בס"ד כשפניתי לדליה בן דוד, תוכנת ה -CRM בה השתמשנו לאורך שנים כבר לא התאימה לצרכינו. אז ניסינו לחפש בעצמנו מערכת CRM בגלל היצע אדיר, איבדנו את הידיים את הרגליים... דליה הסתערה על המשימה עם כל הלב, הידע והמקצוענות. לאפיין את העסק ביסודיות כיצד העסק מתנהל כיום ולאן הוא מתכנן להגיע בעתיד הקרוב (ועל הדרך היו לה כמה הצעות ייעול משובחות). הצרכים שלנו היו מורכבים ודרשו התממשקות עם שתי מערכות חיצוניות נוספות, התממשקות שעד אלינו, לא היתה קיימת בשום מערכת. CRM דליה בורכה בכל הידע והניסיון על מנת להבין את הצרכים הללו ולפנות לספקי פתרונות הנכונים. ובהמלצת דליה בחרנו במערכת עם ספק שהתאים ומימשק את המערכת שנבחרה באופן מדויק לצרכינו. יש לנו מערכת CRM מושלמת עבורנו שאנחנו כבר עובדים איתה, ובהצלחה. תודה דליה על הלב הג'ינג'י הגדול ועל כל הדרך שעשית איתנו, עד שהגענו ליעד.
יקרת פרידמן בעלים ומנכ"ל, "פרשה ואישה"
אין מה להתלבט, תלכו לדליה אם אתם צריכים כמונו יעוץ בשלבים הראשונים של הקמת העסק. דליה מרימה אבן אחר אבן בקצב שלנו ועוזרת לנו להפוך חלום למציאות. היתרונות בעבודה עמה מובהקים – ישירות ("לא מבינה מה אתה עושה"), הקשבה ("תמשיך במונולוג, אין בעיה") יצירתיות ופרקטיות ("יש לי רשימה של 6 אנשים לדבר איתם, דיברתי עם ארבע"), חתירה להישגים ממשיים (שלחתי לך את תוכנית העבודה שלכם- מחכה לדוגמא למוצר עובד") אנליטיות ("סליחה שאני שואלת...") וגם עידוד ("נהניתי מהפגישה, הבנתי מה אתם עושים, השתפרת בהצגה - יופי! "). אני מייחס ערך רב לקישורים ולחיבורים שדליה עושה בינינו לבין מכרים וחברים אשר היא חושבת כי יהיו רלוונטיים לקידום המיזם. באמצעות שיחות אלה קיבלנו פידבק רב ערך שמיקד אותנו, יצרנו קשרים עסקיים, וכך הגענו ללקוחותינו הראשונים. ראיונות לא מזיזים הרים, בולדוזרים ודליה כן. אז אם אתם צריכים להזיז הר תרימו אליה טלפון. היא כבר תגיד לכם מה הצעד הבא..
אסף דנוןבעלים ומנכ"ל צייסר
הגעתי אל דליה עם רעיון בלבד - בלי לדעת מה, איך, איפה וכמה. דליה קישרה אותי אל האנשים המתאימים מבחינת הצרכים והתקציב שלי כעסק מתחיל. עזרה לי למקד את עצמי ואת העסק, להבין מה הנקודות אותן כדאי לי לפתח ולאיזה כיוונים. קיבלתי ממנה ים של מידע על שיווק אינטרנטי - שימוש נכון בפיסבוק ובפליקר, בניית דפי נחיתה, בניית חנות וירטואלית, ועוד ועוד מידע (תכתבו הכל - כי מדובר בכמויות של ידע! ) בעזרת הידע שרכשתי מדליה הצלחתי לבנות לעצמי תוך זמן קצר "נוכחות אינטרנטית", וההוכחה - בכמה וכמה מקרים אנשים שלא מכירים אותי אישית תייגו אותי כ"ברת סמכא" בתחום שלי. ללא ההכוונה שקיבלתי מדליה - הייתי ממשיכה לדשדש ו"לחפש את עצמי". ממליצה מאוד לכל עסק שמחפש את הנוכחות האינטרנטית ולא יודע איך.
יסכה זמירימנכ"ל ובעלים ירוריקה - עיצוב אקולוגי ישראלי
מהרגע ששוחחנו לראשונה בטלפון נוכחתי שיש לך ידע שאני חייב בארגון שלי. כשנפגשנו הבנתי שאת יודעת גם להסביר ולהגדיר אותו, והכי חשוב ללמד אותי איך להטמיע אותו ולהשתמש בו. הניסיון שלך והידע הנרחב בכל תחומי המחשוב, הטכנולוגיה והדיגיטל עם התחדשות והתעדכנות בכל הפונקציות והרלוונטיות והשימוש בהן- תרמו לי מאד מאד. היה תענוג לעבוד איתך, נהניתי מכל רגע וניצלתי את זה לתועלת ולדברים טובים. ברכותיי ואיחוליי להצלחה ושגשוג בעבודתך ובשירות הנפלא שאת נותנת בבריאות, שמחה ואושר.
אברמי בורשטיין מנכ"ל 'קומי עורי – עור חדש' ע"ר
דליה היקרה, עבדנו שעות רבות יחד, אשר במהלכן הקשבת ברגישות, בדקת, ביררת, הסברת והשקעת מאמצים רבים כדי להגיע לתוצר המיוחל- "אתר המסחר המקוון " שלנו. היה לך חשוב לוודא שהרצונות שלנו ישתלבו עם הצרכים וכמובן... עם הטכנולוגיה הנדרשת. תודה על הכל, היה לנו עונג לעבוד וללמוד ממך. בהערכה רבה,
שירלי ומשה ברנסמנכל"ים ובעלים - חיים קלים פתרונות איכות חיים לגיל השלישי
דליה בן-דוד נתנה לעסק שלנו ייעוץ לאפיון ובחירה של מערכת CRM. דליה סייעה לנו לאפיין מהשלב הראשוני באופן מאוד מפורט את צרכי העסק, אילו תכונות ויכולות אנו צריכים ממערכת המידע, שטרם היו קיימות אצלנו. לאחר שאפיינו את המערכת דליה בחנה את האפשרויות הקיימות בשוק, והביאה לשולחננו את המערכת שהיא ראתה כמתאימה ביותר . דליה לקחה את עבודתה ביתר רצינות ומחשבה, היא הקדישה מעל ומעבר לטובת הצלחה "החתונה". לא פוגשים כל יום בעלי מקצוע שפועלים מתוך כזו אכפתיות ורצון שהעבודה שלהם תהיה מוצלחת ואפקטיבית עבור הלקוח . העבודה עם דליה הייתה גם מלמדת עבורנו מבחינת התפיסה של CRM בעסק שלנו . דליה הייתה זמינה לכל שאלה או בקשה גם אם היה כרוך במעבר למה שנדרש ממנה. בסופו של דבר דליה מצאה עבורנו מערכת שעונה על מרבית הצרכים והדרישות של ניהול הפעילות של העסק שלנו . אנו ממליצים מאוד על שירותיה של דליה ונכונים לתת המלצה טלפונית לכל דורש .
תומר אילן סמנכ"ל תפעול - מרקטוויז פרודאקטס בע"מ
דליה יקרה, רוצים להודות לך מקרב לב על ייעוץ מקצועי, מסור, אכפתי ומעמיק שקבלנו ממך לאחרונה. פנינו אליך כדי שתעזרי לנו למצוא מערכת CRM אשר תהלום את הצרכים המורכבים שלנו, תעמוד בקצב העבודה שלנו, תייעל תהליכים, תשפר ביצועים ותאפשר לנו לתת מענה טוב ויעיל יותר ללקוחותינו. המשימה לא הייתה קלה. תחילה ביצעת אתנו אפיון מקיף, מקצועי ואינטיליגנטי בו למדת כל מרצפת בעסק שלנו, הערת והארת הערות חשובות ומניעות לפעולה. לאחר מכן ניגשנו לחיפוש אחר מערכת ה- CRM המושלמת שלנו. כזו שתעמוד בכל הצרכים שלנו: ניהול מנוים, גבייה, תהליכי אוטומציה, קליטת לידים, ניהול הפצה, שרות לקוחות ועוד. ונוסף לכל אלה- תעמוד בתקציב שלנו. ניגשת למספר חברות תוך שייצגת אותנו נאמנה, הרגשנו שאת נלחמת למעננו, לא התפשרת על דבר ולרגע לא וויתרת. השקעת עבודה רבה ומחשבה מאומצת במציאת פתרון עבורנו ולא שקטת עד שנראה היה כי נמצא הפתרון המיוחל. המאמץ שלך והאכפתיות הגדולים שלך לא נסתרו מעינינו ואנו מבקשים להודות לך על כך מקרב לב! כפי שכבר אמרנו בשיחה אישית- נוצר בינינו קשר כן ואכפתי ואנחנו בטוחים שנמשיך להיות בקשר.
נועם שרון ורוני שקד בעלים משותפים - הוצאת אדם עולם
ברצוני להודות לדליה היקרה על עבודה נהדרת, מקצועית ומושקעת! פניתי לדליה על מנת לקבל הכוונה בכל עולם הדיגיטל, במטרה לייצר יותר לקוחות ולחדש את הקשר עם לקוחות קודמים. מאוד נהנתי לכל אורך העבודה, וכל פגישה פתחה בפניי עוד נושאים שלא הכרתי בנושא שיווק ופרסום באינטרנט. ברור לי כי עוד אמשיך להיעזר בדליה אשר כושר האבחנה והניתוח שלה בתחום השיווק והניהול, ויחסי האנוש שלה כמלווה וכיועצת הועילו לי רבות! מעבר לכך, דליה תמיד זמינה לכל שאלה, לוקחת ברצינות כל עסק איתו היא עובדת, לומדת וחוקרת את השוק ומתאימה לעסק את ההכוונה לו הוא זקוק. תודה רבה!!! היה תענוג!!!!
ליאת זרמון מעצבת בחייטות אישית וסטייליג לגברים
דליה היקירה, רוצה להודות לך על שלוש שעות מלאות תובנות, הרבה ידע ומקצועיות ללימוד ויישום עקרונות מערכת שיווק באימייל VIPLUS . ההסברים שלך היו מדוייקים, מקצועיים ומותאמים ליכולתי. המון תודה .
גלי גוליגר מנכ"לית משותפת - Smartwood בע"מ
פנינו לדליה בן-דוד לייעוץ עבור תהליך אפיון ובחירת מערכת CRM לעסק. דליה ליוותה אותנו באפיון מקצועי שכלל שיפור תהליכי העסק ,זיקוק דרישות פונקציונליות וטכנולוגיות למערכת CRM המתאימות עבורנו . מטרה נוספת לאפיון המעמיק היתה שיפור במערכת מידע עתידית (ביחס למערכת מיושנת קיימת שלא נתנה מענה לעסק שצמח והתפתח ) מהיבטים של השקעה שתביא חסכון בעלויות והגדלת מאגר הלקוחות המרוצים. בסופו של תהליך האפיון - קיבלנו מסמך מהודק ומדויק, שסייע לבחון מספר מערכות CRM שהתאימו לדרישותינו. נבחרה מערכת CRM שהותאמה לדרישות העסק ככפפה ליד . דליה השקיעה מחשבה והעמקה במטרה להתאים לעסק מערכת מידע, שתיתן מענה בהווה ולאורך זמן . מקצוענות , אכפתיות, אנושיות והקשבה – מתוך רצון להיטיב עבורנו במסגרת לו"ז ותקציב שהקצינו לתהליך . למדנו תהליכי CRM תוך זמינות ומענה לשאלות וצרכים שעלו תוך כדי תהליך ודרשו "אקסטרה מייל" שניתן בנדיבות . אנו ממליצים מאוד על שירותיה של דליה ומוכנים לתת המלצה טלפונית לכל בעל עסק בדרכו לאפיין לבחון ולבחור מערכת CRM לעסק.
שיפרה גביוף בעלים ומנכ"לית - יו.אס.בנפיטס
"האגודה ליוצאים לשאלה - הלל ", עוסקת בסיוע ליוצאים בשאלה ומקבלת תרומות מקהלים רבים ובאופנים שונים : המחאות ,כרטיסי אשראי , העבורת בנקאיות ועוד . העמותה נזקקה לפתרון כולל לסליקה בדרכים שונות ,להפקה ושליחה של קבלות דיגיטליות ומודפסות ולממשק עם מערכת מידע מרכזית של העמותה ולתוכנת הנהלת החשבונות . דליה בן-דוד עזרה לעמותה להבין טוב יותר את הצרכים שלה,ולאפיין אותם ולאחר מכן עשתה עבור העמותה סקר שוק מעמיק למציאת פתרון שעונה לדרישות . דליה נתנה תוך זמן קצר המלצה מפורטת ומנומקת בנוגע למערכת המומלצת לדרישות העמותה . אני מעריך שישום המלצותיה של דליה יחסוך לעמותה מאות שעות עבודה .
יאיר הס מנכ"ל עמותת הלל
פנינו לדליה על מנת ללוות את העסק בתהליך אפיון דרישות לבחירת מערכת ERP והמלצה על מערכת שתבוסס סקר ספקים מקצועי ואובייקטיבי . התהליך כלל : • הרצאה "עקרונות מערכת "ERP" שניתנה לכל עובדי העסק כמבוא לתהליך . • אפיון תהליכי העסק בתחומי : הקמעונאות, הייעוץ הקולינרי, שירות שלאחר מכירה, שירות והשכרת ציוד, ותהליך ניהול חוגים וסדנאות - בשילוב אפיון דרישות פונקציונלי / טכנולוגי,ובמסגרת אילוצי תקציב / כ"א / לו"ז שהעסק דרש. בסיכום תהליך האפיון קיבלנו מסמך אפיון מעמיק, שהציג לנו באופן ברור מה נרצה לקבל ממערכת מידע מרכזית לחברה. • בשלב הבא למסמך האפיון, דליה הגישה בקשה להצעת מחיר לארבעה ספקי תוכנת ERP, שנבחנו ביחס לרשימת הדרישות הפונקציונליות/טכנולוגיות / פיננסיות. בסיכום שלב זה דליה הגישה מסמך השוואה מסכם של הצעות המחיר ומתוכו נבחרה תוכנה המתאימה לעסק . תוכנה שניתן ליישם ולהטמיע ללא פיתוחים, ובעלות העומדת בתקציב העסק . העסק בדרכו להתקשרות עם הספק ליישום והטמעת המערכת בארגון . רוצים להודות ולהמליץ על דליה בן-דוד כיועצת מקצועית ואובייקטיבית, על תהליך אפיון ובחינת פתרונות מעמיק, תוך כניסה לפרטים וראייה כוללת של התמונה, זמינות למענה על שאלות, קשבודקדקנות לאורך התהליך כולו בהתאם לדרישותינו .
יאיר פיינברג ואלי הופמן בעלים ומנכל"ים משותפים - פיין קוויזין קולינאריה בע"מ
אני רוצה להמליץ בחום על דליה בן-דוד ,יועצת שיווקית . כאשת מקצוע דליה רואה את טובת הלקוח למול עיניה, ומבקשת לקדם את העסק שלו באותה מסירות ורצינות כאילו היה העסק שלה . דליה מביאה המון ידע וניסיון, יש לה מוסר עבודה גבוהה ומבחינתה ההצלחה של העסק זה ההצלחה שלה . יש בדליה מסירות, חריצות, אמינות והיא חדורת מטרה עבור לקוחותיה . דליה ענינית ופרקטית, מה שעוזר מאוד לעסק בתחילת דרכו . כשהתחלתי את עבודתי עם דליה הבנתי מהר מאוד שעשיתי צעד נכון . דליה בנתה עבורי אסטרטגיה עסקית ושיווקית שכללה : מיתוג תכנון שירותי העסק נראות העסק היכרות עם כלים שיווקיים ומבחינתי הליווי שלה לא הסתיים, אני אמשיך להעזר בשירותיה .
מירב פונטש מנכלית אני יכולה - מאמנת אישית
דליה העבירה הרצאת הדרכה מקוונת בזום בנושא: אפיון תחילה! לבחור מערכת CRM לעסק . ההרצאה התקיימה לחברי קהילת תעשיה וניהול בגובה העיניים . דליה אשת מקצוע מנוסה, רצינית מלאת אנרגיות והתלהבות! מאוד נהנה לעבוד איתך ומכל שיחה לומד דברים חדשים.תודה רבה דליה יקרה! ישר כח. משוב ושיתוף המלצות וחווית משתתפי ההדרכה : • בחירה נהדרת של מרצה. מנחה מעולה שמשתף את הקהל. שאפו! • למרות שהנושא פחות קרוב אלי מקצועית עדיין היה ממש מעניין וצלחתי לראות עקרונות שכן יכולים לתרום לי. • היה מעולה. תודה רבה. • מלמד מאוד. נהניתי בעיקר מרמת הפירוט. • דליה מצוינת. תודה רבה! • אהבתי את המיקוד והטיפים. ההצגה הייתה פשוט מצוינת ומלאה באנרגיות • היה מצוין. המצגת תרמה מאוד להרצאה וגם דליה ואבירן כל הכבוד לכם!
אבירן עשור מנהל קהילת תעשיה וניהול בגובה העיניים
דליה בן-דוד כתבה מדריך בעברית למשתמש המתחיל , וגירסה למתקדמים של תוכנת וידאו זום . כמו כן ניתנו הדרכות אחד על אחד לשימוש בתוכנה ללקוחות פרטיים, ולאוכלוסייה בוגרת (גיל שלישי ) . להלן טעימה של חוות דעת והמלצות לקוחות של שימוש והדרכה בzoom בתקופת נגיף קורונה ואחריו: * מיכל עשת : תודה דליה על כתיבת המדריך למשתמש בzoom בעברית. המדריך מצוין, ברור ומועיל מאוד, בטח בתקופה כזאת (קורונה ) . דליה הסכימה שאפיץ את המדריך בעמותה שאני עובדת בה גם למתנדבות ולחניכות שלנו ועזרה לי בכך מאוד. תודה ענקית דליה! * סיון ואן דר פלאס : פניתי לדליה כדי פתור בעיה בשידור באפליקציית זום. קיבלתי שירות יוצא דופן מבחינת המקצועיות, היסודיות וההתעקשות להגיע לפתרון המושלם. דליה מקצועית מאד, יסודית ואף פרט לא חומק מעיניה. היא לא מניחה לבעיה עד שהיא בטוחה שהכל נפתר ולא נותר אף פרט שלא קיבל מענה מלא. ממליצה בחום על דליה להדרכה ולתמיכה הכי מקצועית שיש. * ליאור שפיגלר : דליה בעלת נסיון רב, שיתפה אותי בידע שלה על תוכנת zoom, על ידי חוברת הדרכה פשוטה ותכליתית וחסכה לי ולאחרים זמן לימוד. * סמדר דותן : לכל מאן דבעי, זה עתה סיימתי שיחה עם גב' דליה בן דוד לצורך לימוד שימוש בתוכנת זום . אני מבקשת לציין שהיא עזרה לי בצורה הטובה ביותר, ולמרות הקשיים בהבנה שלי, היא בסבלנות רבה ובנועם רב פתרה לי בעיות רבות. אני ממליצה מכל הלב לפנות אליה בכל בעיית מחשוב, ובמיוחד לאנשי הגיל השלישי. אני רוצה לציין גם את היכולת המקצועית שלה והידע הרב שבלטו בשיחתנו
דליה בן-דוד מדריך zoom בעברית + ליווי פרטני 1:1 ליישום תוכנת zoom
למעלה דילוג לתוכן